Do czego służy Pit 37

Posted by on gru 21, 2013 in Artykuły | 0 comments

Jeśli i Ty musisz co roku wypełniać deklaracje PITową, wiesz, że procedura ta do najprzyjemniejszych nie należy. Jednak dzięki poparciu dzisiejszych środków technologicznych, możemy dopasować tenże mechanizm. Przekonaj się, że to banalnie proste! Warto uzyskać nieco danych na ten temat.

PIT 37 – dla kogo?

Druk PIT 37 jest najczęściej wypełniany. Dotyczy podatników, który są u kogoś zatrudnieni dodatkowo są rozliczani przez płatnika. Oraz uzyskali zyski, z tytułu:
  • Wynagrodzenia pochodzącego ze stosunku pracy
  • Zasiłków
  • Stypendiów
  • Dochodów z praw autorskich
  • Świadczeń i zasiłków przedemerytalnych
  • Dochodów pozyskanych indywidualnie na nowe wzorce umów
  • Emerytur i rent

Czego potrzebujesz, żeby rozliczyć się z PIT 37?

Rozwiązanie jest jednoznaczne.Skoro jesteś zatrudniony, nie jesteś zmuszony do dokonania rozliczenia w całości indywidualnie. Zatrudniający musi dostarczyć Ci formularz PIT 11, stanowi fundament do wypełnienia Twojej deklaracji. Twój zwierzchnik mają na to czas do końca lutego 2014 roku. Twój termin przekazywania deklaracji ustaje w kwietniu 2014 roku.

Jak bez błędów wyliczyć PIT 37?

Pamiętaj, że nie jesteś sam z tą kwestią. Z wskazówką nadciągają nowoczesne sposoby, które wesprą Ci przejść przez ten tok. Jednym spośród nich jest bezpłatny program PIT Pro, który wyposażony pozostał z system błyskotliwych podpowiedzi, dzięki którym szybko zrealizujesz wyliczenia.Czerpiąc z nowych możliwości, unikasz popełniania omyłki oraz w najlepszym wypadku, powtórnego wypełnienia dokumentu. Dokonując rozliczeń, miejmy na względzie obowiązujące nas terminy  i o najnowocześniejszych możliwościach technologicznych, jakie uproszczą nam wyliczenie z podatku.PIT 2014 formularze pit ulga na dzieci pit 37 PIT przez Internet Program do pit Formularz pit 36 odliczenia podatkowe PIT 36 Podatki 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>