Pit 37 – bezbłędne rozliczenie

Posted by on sty 8, 2014 in Artykuły | 0 comments

Rozliczenie z podatku wcale nie musi kojarzyć się negatywnie. W dzisiejszych czasach posiadamy ogromne możliwości i nie jesteśmy skazani na włącznie jedną opcję. Nie musimy znajdować się w niekończących się kolejkach w urzędach i drzeć arkuszy, gdy popełnimy błąd. Wystarczy posiadać dostęp do Internetu oraz sprawny komputer.

Rozliczenie PITu przez Internet?

Wykorzystanie nowoczesnych środków do rozliczeń, ma cały szereg profitów. Po pierwsze bez porównania skraca się czas wypełnienia zeznania. Po drugie są darmowe programy, takie jak PIT Pro, które pomagają nam wypełnić pit, teoretycznie bez pomyłek. Mają bowiem system, który podpowiada nam co i gdzie uzupełnić w poszczególne rubryki. Ponad to sprawuje kontrolę nad możliwymi pomyłkami.

PIT online

W świetle prawa ma identyczną moc prawna, jak informacja złożona w sposób tradycyjny formę tradycyjną. Nie musimy składać żadnego e-podpisu, żeby potwierdzić prawdziwość danych. Wystarczy, że będziemy mieć kwotę z której rozliczaliśmy się w ubiegłym roku. Ściągnięcie odpowiedniego formularza nic nas nie kosztuje, również jak rozliczenie z deklaracji podatkowej przy zachowaniu odpowiedniego programu. Dodatkowo wszelkie druki zawieramy w jednym miejscu.

Jeśli uzupełniliśmy druk online, jesteśmy w stanie usytuować  ją w chmurze i posiadać stały dostęp do informacji.

PIT 2014 formularze pit ulga na dzieci pit 37 PIT przez Internet Program do pit Formularz pit 36 odliczenia podatkowe PIT 36 Podatki 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>